شرکت بازاریابی شبکه ای تجارت وینا کران

نمایندگی انحصاری فروش محصولات Winna

چرا باید بازاریابی شبکه ای را انتخاب کنیم؟

استاد رندی گیج یکی از راهبران پرآوازه و موفق در زمینه بازاریابی شبکه ای به شما دلایل اینکه چرا باید به بازاریابی شبکه ای روی بیاورید را توضیح خواهد داد. او به شما خواهد گفت چه تفاوتی بین کسب و کار های سنتی و بازاریابی شبکه ای وجود دارد. همچنین او مزایایی که این تجارت برای شما به ارمغان می آورد را به همراه رموز ثروتمند شدن در آن را به شما خواهد آموخت.

 

در میان هر جمعی ، معمولا عده معدودی پیدا می شوند که در عین جوانی و در حالی که ثروتمند هستند ، بدون هرگونه دغدغه ای بازنشسته می شوند … تعداد بسیار بیشتری هم هستند که سخت و طولانی کار می کنند ولی سرانجام در دورانبازنشستگی به آسایش می رسند. با این حال،اغلب افراد، ۴۵ سال از زندگی خود را « سگ دو » می زنند ، تنها به این دلیل که در بازنشستگی به « مدینه فاضله » شان برسند.

چه چیزی باعث تمایز این گروه ها از یکدیگر می شود؟ و چه رازی در گروه اول نهفته است؟ آن ها چطور این همه ثروت را به این سرعت کسب می کنند؟ و چطور کسی می تواند از این اطمینان حاصل کند که بازنشستگی اش می تواند مثل گروه اول باشد؟ این یک سوال فریبنده است

من احساس می کنم که برای پاسخ به این سوال ، شایسته تر هستم ، نه به این خاطر که جزء گروه اول هستم، بلکه به این دلیل آن که به هزاران نفر کمک کرده ام تا به این گروه بپیوندند

اشتباه نکنید ، هر چند

منظور من صاحبان صنایع ، تجار بازار یا سرمایه داران املاک نیست. زیرا با آن که این افراد ثروت مادی زیادی کسب کرده اند، اما زود هنگام بازنشسته نمی شوند و به نظر نمی رسد که خیلی هم بدون مشکل باشند. در واقع، کاملا برعکس است. اگرچه آن ها در این « سگ دو زدن » ها آدم های برنده ای به شمار می روند، ولی زندگی آن ها ، واقعا یک زندگی « سگی » است.

کسانی که من درباره آن ها صحبت می کنم، گروه جدیدی از کارفرمایان هستند که درآمدهای مادم العمر ایجاد می کنند. چیزی که من به آن « پول پارو کردن » می گویم. این افراد یک « ماشین پول سازی چند سطحی » ایجاد کرده اند. وسیله ای که به طور مستمر بر سر آن ها پول می ریزد، چه بر سر کار بمانند و یا ترجیح بدهند اوقات شان را در یک ساحل استوایی ، در میان ماسه ها غلط بزنند و آب نارگیل بنوشند.

بررسی نحوه دست یابی به این موفقیت ، واقعا فریبنده است

ممکن است فکر کنید چنین افرادی ، این موقعیت خود را به خاطر مدارک تحصیلی بالای شان به دست آوردند ، اما لزوما چنین نیست . افراد مختلف با مدارک تحصیلی متفاوتی به دنبال این کار رفته اند و حتی بسیاری از آدم های این حوزه ( مثل خودم ) ، در دوره دبیرستان ترک تحصیل کرده اند با این حال ، درباره گروه خودم باید بگویم : در حالی که افراد گروه ، سخت کار می کردند تا موفقیت قابل توجه شان را کسب کنند ، اما در همان حال عوامل اصلی تعیین کننده فاکتور « تصمیم گیری و اراده » ، به تنهایی ، نبود.

اگر چه من از اعتراف به این مساله ، کمی خجالت می کشم ، اما باید گفت اغلب افراد مجموعه سخت تر از من کار می کردند، اما به اندازه من پاداش دریافت نمی کردند .

مکانیکی که موتور ماشین هایم را تنظیم می کند ، مردمی که چمن های باغچه ام را می زند ، ماساژور من و پیشخدمت همیشگی ام در رستوران مورد علاقه ام ، همگی سخت تر از من کار می کنند . با این حال ، هیچ کدام از آن ها در مقابل کاری که انجام می دهند ، درآمد مناسبی دریافت نمی کنند . در واقع ، آن ها کار بسیار سخت تری را در قبال درآمد بسیار کم تری ، انجام می دهند. به نظر نمی رسد که هیچ کدام از آن ها این شانس را داشته باشند که زود هنگام بازنشسته شوند.

این افراد و میلیون ها نفر مانند آن ها ، زندانیان یک سیستم اقتصادی نادرست هستند. آن ها به منزله گروگان هایی هستند که به خاطر پول ، در دام روزگار افتاده اند. آن ها باید برای کسب پول بیشتر ، سخت و طولانی ، کار کنند. آن ها اغلب در شغل هایی گرفتار هستند که از لحاظ حقوق و ساعت کاری ، محدودیت های زیادی را با خود دارد. چنین مشاغلی حتی این فرصت را برای آن ها به دست نمی دهند که در قبال کار بیشتر و صرف زمان طولانی تر ، پول بیشتری به دست آورند. در نتیجه ، آن ها همسر یا همتای شان را به کار می گمارند که البته باز هم کافی نیست. بنابر این شغل دومی پیدا می کنند و گاهی اوقات ، همسران شان هم چنین می کنند. نتیجه آن است که خانواده هایی با سه و چهار ، درآمد ایجاد می شوند که از روی ناچاری وقت بیشتری را در قبال پول بیشتر ،معامله می کنند. بر این اساس ،هیچ کس مسئول بزرگ کردن فرزندان نیست.آن ها ، درس های شان را از تلویزیون می آموزند. این بچه ها نیازمند پدر و مادرند ولی آنها ، بیرون از خانه ، مشغول کارند و تلاش می کنند تا زندگی خوبی برای فرزندانشان فراهم سازند. این یک چرخه نادرست است.

و مسخره این است که … علی رغم این که شما تمام مدت مشغول بازی: « معامله وقت در قبال پول » هستید،هرگز به امنیت مالی واقعی دست نمی یابید.

افراد گروه من درک کرده اند که رسیدن به آزادی اقتصادی واقعی ،نیازمند آن است که الگوهایی اساسی را برای کسب موفقیت های بنیادین به کار گیرند:

مفهوم « اهرم سازی » را به کار گیرید تا از معمای « معامله وقت در قبال پول » رهایی یابید.

 

باید قادر باشید هر روز صبح در آینه نگاه کنید و ایمان داشته باشید که در حال صحبت با رئیس تان هستید.

وقتی مفهوم این دو اصل را دریافتید ، و عملا آن را در زندگی تان به کار بردید ، موفقیت تان تضمین می گردد.

وقتی هیجان « کارفرما بودن » و « کار کردن برای خود » را حس کنید و آن را با « اهرم سازی » خودتان از طریق شبه ای متشکل از کارفرمایان با انگیزه تلفیق کنید ، نتایج نمایشی تصاعدی خواهد بود.

این فرایند هم افزایی یک کل را به وجود می آورد که از تمامی جزء ها قدرتمند تر است. اگر این کار ، خوب انجام گیرد، نتیجه نهایی یک ماشین پول سازی دائمی چند سطحی خواهد بود.

و شما می توانید آن را برانید. برای تحقق این مسئله ، باید دو کار انجام دهید:

ابتدا، باید خودتان را متعهد کنید که از بردگی دنیای مدرن برای شما فیش حقوقی ماهیانه فراهم می کند، رها شوید . شما باید خالق سرنوشت خود باشید.

دوم این که ، باید به یک شرکت بازاریابی شبکه ای قابل اطمینان ملحق شوید.

بازاریابی شبکه ای ( که بعضا بازاریابی چند لایه ای و یا به طور خلاصه MLM نامیده میشود ) یکی از قدرتمندترین صنعت ها در جهان می باشد که امروزه در تمامی پنجاه ایالت آمریکا و بیش از هشتاد کشور و قلمرو در کره زمین مورد استفاده واقع شده است. میلیون ها بازاریاب مستقل به طور تخمینی ، سالیانه بیش از هشتاد میلیون دلار در می آورند.

بازاریابی شبکه ای کاملا سه رمز ثروتمند شدن جی.پاول گتی را به کار می برد:

محصولی داشته باشید که همگان بدان نیاز داشته باشند.

خودتان را تکثیر کنید.

خویش فرما باشید.

چرا شما باید درگیر بازاریابی شبکه ای شوید؟ شاید به تعداد اعضای یک شبکه برای این سوال ، جواب وجود داشته باشد. با این حال معمولا، جواب بسته به آن نوع زندگی است که شبکه به شما می دهد. بعضی از مزایای منحصر به فرد این کسب و کار بدین شرح است:

انتخاب افرادی که با آن ها کار می کنید.

ورود به دنیای تجارت با سرمایه ای بسیار اندک.

کارتان را از خانه شروع می کنید.

تصمیم گیری دلخواه در مورد ساعاتی که می خواید کار کنید.

یافتن محصولات منحصر به فردی که جای دیگری در دسترس نیست.

درو کردن پول هایی که از معافیت های مالیاتی زیادی استفاده می کنند.

لذت بردن از فرصت کسب درآمد نامحدود.

داشتن شانس ایجاد موفقیت برای خودتان به وسیله ایجاد انگیزه های موفقیت در دیگران.

شما می توانید آن را به عنوان « رهایی از سگ دو زدن » جمع بندی کنید . مزایای که ما آن ها را مورد بحث قرار دادیم . در هیچ جای دیگری به دست نمی آیند. برخی از افراد بر این باوراند که این ها در « کار نکردن برای شخصی دیگر » تجلی پیدا می کند ، اما این تصور آن ها که « کسب و کار سنتی خودشان این مزایا را برای شان خواهد داشت » کاملا اشتباه است.

من به عنوان رئیس اسبق دپارتمان تجارت و مالک ده کسب و کار کوچک و متوسط ، شخصا گواهی می دهم که از جهات بسیاری مالک یک کسب و کار سنتی بودن می تواند بسیار محدود کننده تر از کار کرد برای شخصی دیگر باشد! زیرا به دلیل اموری مانند تغییر کارمند، داریی ها، سرمایه گذاری های کلان، مقررات حکومتی و رقابت بازار، شما اغلب ساعات بسیاری صرف می کنید و پولی کمتر از آن چه به کارمنداتان می دهید دریافت می کنید. در حققت ، این کسب و کار کوچک است که کنترل و اختیار شما را در دست دارد!

امروزه ، افراد از شرایط کاری نامتوازن خسته شده اند، شرایط که آن ها را از زندگی خانوادگی شان دور کرده است. و آن ها از نگرانی ادغام سازی شرکت ها ، اهرم سازی خرید سهام شرکت ها و ترس از اخراج شدن خسته شده اند. آن ها امروزه خاستار شرایط کاری مناسب، تعادل، و وقت کافی هستند تا آن را با کسانی که دوستارشان هستند ، سپری کنند.

بازاریابی شبکه ای دقیقا از کجا نشات می گیرد؟

از آنجا که بازاریابی شبکه ای مانند مسابقه موش دوانی نیست ، شما هرگز با پشت سر نهادن دیگران ، جلو نمی افتید . مسیر موفقیت در بازاریابی شبکه ای از طریق قدرت دادن به دیگران است. شما بدون کمک کردن به دیگران در جهت موفقیت به موفقیت نخواهید رسید، بلکه در واقع، با کمک به افراد بیشتر، موفق تر خواهید شد.

اگر شما به دنبال راهی می گردید که سریع ثروتمند شوید، بازاریابی شبکه ای واقعا نمی تواند کمکی به شما بکند. با این حال اگر تمایل دارید دو تا پنج سال پاره وقت و سخت کار کنید ، واقعا می توانید تامین مالی مادام العمر ایجاد کنید. از آن جا که انعطاف پذیری ساعات کاری ، این قابلیت را ایجاد می کند که شغل خود را حفظ کنید این امر باعث می شود بازاریابی شبکه ای کسب و کار ایده آلی باشد. حتی اگر شما محصل یا خانه دار باشید ، می توانید با سرمایه گذاری بسیار اندکی ، معمولا ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار، تجارت را شروع کنید.

در زمینه سرمایه گذاری آزاد، بازاریابی شبکه ای برای عموم افراد، به عنوان آخرین شانس واقعی شناخته می شود که به وسیله آن ، بدون سرمایه کلان به استقلال مالی برسند.

در این کسب و کار کمک به دیگران ، کمک به خود است و حال که شما تمصیم گرفته اید وارد این حرفهی قدرتمند شوید، در حقیقت ، وارد شغلی شده اید که دارای شانس مالی نامحدودی است و امکان تغییر زیادی در زندگی افرادی را فراهم می کند که بیشتر از دیگران، مورد توجه و علاقه شما قرار دارند. بنابراین بیابید شروع کنیم!

 

نظرات کاربران (0 نظر)

امتیاز شما به این مطلب:
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید نظر خود را بنویسید